Aktualności

 

Od 15.05.2021 zapraszamy Państwa do naszego ogródka, gdzie przygotowaliśmy wiele zadaszonych stolików dla naszych Gości.

Rekomendowana wcześniejsza rezerwacja.

 


 


70. rocznica powstania Chińskiej Republiki Ludowej

70. rocznica powstania Chińskiej Republiki Ludowej oraz 70. rocznica nawiązania stosunków dyplomatycznych między Chinami a Polską jest bardzo ważnym momentem w naszej wspólnej historii i chcieliśmy ten rok uczcić w wyjątkowy sposób.
Chcielibyśmy zachęcić polskich i zagranicznych przyjaciół do nauki chińskiego oraz zrozumienia Chin, promując przy tym chińską kulturę kulinarną. Zachęcamy również Chińczyków do nauki polskiego, zrozumienia polskiej kultury i większej integracji ze społecznością lokalną.

Chcemy przyczynić się do wzmocnienia mostu przyjaźni łączącego naród chiński i polski.
W związku z tym Restauracja Chińska Xinglong od 01.08.2019 do 01.12.2019
oferuje specjalną promocję.

Goście zagraniczni Restauracji Xinglong (obywatele Polski i innych krajów poza ChRL) mogą skorzystać z 10% rabatu, jeśli przywitają się w języku chińskim, zaś 20% rabat czeka na gości, którzy złożą zamówienie w języku chińskim!
Jeśli natomiast Chińczycy przywitają się w języku polskim - otrzymają 10% zł rabatu, a kiedy złożą zamówienie po polsku - też mogą cieszyć się 20% zniżką.

Chcielibyśmy szczególnie podziękować za wieloletnie wsparcie, sympatię i życzliwość dla naszej Restauracji!
Serdecznie zapraszamy nowych i starych przyjaciół!WALENTYNKI 14.02.2019


Zbliża się Dzień zakochanych – czas wyznawania i okazywania sobie miłości...

Zapraszamy na romantyczny obiad lub kolację w Walentynki, 14 lutego br.  Stworzymy dla Państwa  romantyczny klimat w naszej eleganckiej restauracji.
W menu znajdziecie Państwo wiele dań obfitych w różne afrodyzjaki.
Dla każdego przygotujemy deser-niespodziankę oraz kieliszek wina lub szampana gratis 🙂 ! Mogą Państwo zarezerwować 2-osobowy stolik, ale także większy tradycyjny okrągły, jeśli chcecie spędzić czas w grupie znajomych czy z rodziną.

Przygaszone światła, świece, kwiaty, walentynkowe dekoracje, a w tle nastrojowa muzyka 🙂
Serdecznie zapraszamy!!!


SYLWESTER 2017/2018

Drugi polski Sylwester za nami 🙂

Mieliśmy okazję zaserwować Państwu ponad 20 dań zimnych i ponad 20 dań gorących tradycyjnej kuchni chińskiej.

Dziękujemy wszystkim gościom za wszystkie pochlebne opinie, wspaniałą zabawę i serdeczną przyjacielską atmosferę! Staraliśmy się Państwa w tym roku zaskoczyć kolejnymi niespodziankami.

Prosto z Chin przyleciał do naszej restauracji oryginalny chiński smok! A w trakcie pokazu fajerwerków na ogromnych chińskich bębnach odliczaliśmy ostatnie minuty starego roku. Jak zwykle były żywiołowe tańce przez całą noc, super karaoke i nieustające sesje zdjęciowe w fotobudce.

Mamy nadzieję że upominki i nagrody konkursowe się Państwu spodobały 🙂

Wiele osób przy okazji Sylwestra było pierwszy raz w naszej restauracji i cieszy nas bardzo, że zachwyciliście się Państwo naszym miejscem, będziecie nas odwiedzać i już zapisujecie się na następnego Sylwestra w jeszcze większym gronie:-)

Do zobaczenia a może i szybciej!


SYLWESTER 2016/2017

Pierwszy bal sylwestrowy za nami i to już Rok 2017 !!!

W naszej restauracji Nowy Rok powitało ponad 150 osób. Zabawa przy akompaniamencie super muzyki skomponowanej przez DJ trwała do białego rana. Liczymy, że przygotowane konkursy z nagrodami, zdjęcia robione przez „Fotobudkę” oraz przygotowane specjalne menu na tę okazję podobały się naszym gościom. Wszystkim dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejne imprezy.

Oto kilka komentarzy jakie otrzymaliśmy:

„Stolik nr 9 rezerwuje się na przyszły rok i nie tylko! Było super!!! Właściciele z pomocą menagerów sprostali naszym oczekiwaniom. Gratulacje.”

Joanna P.

„Sylwester cuuuuudowny!”

M.M. Krzosek

„Dzięki my też super się bawiliśmy, budka ze zdjęciami bardzo fajna. Zresztą wszystko super no i tłumaczenie z chińskiego na polski profesjonalne.”

Maciek Krzosek

„Świetnie się bawiliśmy, potwierdzają to również nasi znajomi. Atmosfera świetna, jedzonko pycha, polecamy wszystkim restaurację. Mam nadzieję, że po imprezie Sylwestrowej będzie jeszcze większy ruch w XingLong.”

Aleksandra Czajka

„Tylko moje wesele było fajniejszą imprezą!”

Ż. Frukacz

„Nie byliśmy przekonani do nocy Sylwestrowej zarezerwowanej w Restauracji XingLong tuż po przybyciu na miejsce zostaliśmy bardzo serdecznie przywitani i zaskoczeni profesjonalnym przygotowaniem oprawy Balu Sylwestrowego i wieloma zorganizowanymi zabawami, konkursami.

Naprawdę z czystym sumieniem muszę pogratulować właścicielom pomysłu na integracje kultur narodowych i na pewno biedzimy polecać wszystkim swoim znajomym tą restaurację. Zabawa przednia do utraty tchu ”

Tomasz i Bogusia Dudek

„Generalnie:

Świetna korelacja miedzy szeroko rozumianą organizacją (jedzenie, konkursy, obsługa, pokaz sztucznych ogni) a doborem muzyki…Super  Gratulacje dla organizatorów…

Poleciliśmy już kilku osobom samą restaurację

Potrzebujemy przepisu na krewetki z selerem

W kolejnym roku będziemy chcemy powtórzyć zabawę ( z większą ilością znajomych) do czego zachęcamy organizatorów…

p.s

Jeszcze raz gratulacje….  good job, please continue….

B+R Prejsnar

„To była wspaniała i niezapomniana noc.

Gospodarze i obsługa restauracji wykazali prawdziwy kunszt i perfekcję w każdym detalu przygotowania i obsługi tej imprezy.

Wspaniale przyrządzone dania, doskonale przygotowany każdy szczegół tej nocy, umocniły nasze przekonanie, że restauracja XingLong każdego dnia jest w stanie zaskoczyć swoich gości czymś miłym i egzotycznym. Uśmiech Gospodarzy rozświetlał każdą chwilę tej cudownej zabawy.

Dziękujemy Wam z całego serca za tak wspaniałe przeżycie.

Nie potrafimy jednak do dziś zrozumieć jednej rzeczy - dlaczego ta noc była tak krótka?

Wiemy! Tylko dlatego, że tak cudownie się bawiliśmy.

Dziękujemy

Agata i Piotr Adamczykowie.”