O nas

unnamed

To ogromny zaszczyt i przyjemność powitać Państwa w naszej restauracji. Znajdziecie w niej całą gamę niepowtarzalnych smaków chińskiej kuchni, która słynie ze świeżych składników i kompozycji aromatycznych przypraw. Gotowanie stanowiło naszą rodzinną pasję od zawsze. Podczas wielu lat spędzonych zarówno w rodzinnych Chinach jak i kolejnych dwudziestu latach pobytu w słonecznej Italii cała nasza rodzina zafascynowana była tradycyjną kuchnią chińską, dlatego po przeprowadzeniu się na stałe do Polski otwarcie restauracji było tylko kwestią czasu. Restauracja XingLong to miejsce niezwykłe, gdyż mogą tu Państwo znaleźć autentyczne potrawy kuchni chińskiej w jej oryginalnym i niepowtarzalnym wydaniu. Nasz lokal poza unikalnym klimatem dysponuje 4 kameralnymi salami oraz główną salą mogącą pomieścić do 220 osób. W odróżnieniu od wielu restauracji chińskich oferujących dania „zeuropeizowane” chcemy zaprezentować to co stanowi kwintesencję smaków kilkutysięcznej tradycji kuchni chińskiej. Wierzymy, że odnajdziecie tu Państwo kawałek naszej ojczyzny. W imieniu naszej całej rodziny chcielibyśmy zaprosić wszystkich Państwa w podróż do świata orientalnych smaków i doznań kulinarnych.

O jakości i niepowtarzalności tworzonych przez naszych kucharzy dań mogą świadczyć wyróżnienia jakie otrzymaliśmy od znamienitych gości odwiedzających naszą restaurację. Nasza kuchnia została doceniona m.in. przez ambasadorów Chin oraz Wietnamu. Niewątpliwym zaszczytem i wyróżnieniem dla nas jako rodowitych Chińczyków był wybór naszego zespołu do obsługi kulinarnej trzydniowego pobytu Prezydenta Chin w Polsce w czerwcu 2016 roku.

Mam nadzieję, że wizyta w naszej restauracji na długo zapadnie w Państwa pamięci i będą Państwo decydować się na kolejne wizyty w XingLong. Z ogromną przyjemnością zrealizujemy dla Państwa zarówno kameralne jak i większe przyjęcia rodzinne lub biznesowe. Wierzymy, że potrawy, które oferujemy w menu, zadowolą Państwa podniebienia i sprawią, iż zechcecie ponownie wyruszyć w kulinarną podróż do Chin.

 

Zapraszamy

Linda i Long